Konya Diş Dolgu - Estetik Diş Dolgusu - Fiyatları

Konya Diş Dolgu - Estetik Diş Dolgusu - Fiyatları

KONYA DİŞ DOLGU - ESTETİK DİŞ

Diş dolgu, çürümüş veya zarar görmüş diş yapıları olan hastalarımız için önerilmektedir. Ali Ayrancı ve uzman ekibi ile birlikte yürütülen estetik diş dolgusu süreci, sizler için en iyi bir şekilde yapılmaktadır. Bizim için diş tedavilerinin amacı hem görsel görünüm hem de fonksiyonel olarak tatmin edici olmasıdır. Bu nedenle de yaptığımız dolguların şekil ve estetiksel olarak doğal diş gibi olması, yapılan tedavi sonrası dolgu sınırlarının belli olmaması, kişinin estetik diş dolgusunu kendi dişinden ayırt edememesi asıl hedefimizdir.

 

Estetik diş dolgusu ile ilgii bilgi ve işleyiş

Estetik diş dolgu tedavi malzemesi kompozittir. Şekil verilebilme özelliğine sahip halojen ışıkla sertleştirilip dişe kimyasal olarak bağlanır.

Titiz bir ağız bakımıyla birlikte estetik dolgularda deformasyon meydana gelmez, dolgularda ara açılmalar gerçekleşmez. 6 ay-1 yıl arası kontrollerinizde estetik diş dolgularınızın bakımı gerçekleşir ve cilaları yenilenir. Çok daha uzun ömürlü olmaları sağlanır. Kısacası dolgunun ömrü, kişinin ağız bakımıyla ilişkilidir.

 

Konya Diş Dolgu Fiyatları

Diş dolgu fiyatları, kullanılan malzemeden, hastanın ihtiyacına kadar pek çok farklılıklar göstermektedir. Diş dolgu işleminin ücretini öğrenmek için, hemen aşağıdaki formu doldurun ve ekibimiz sizi arasın.

 

DİŞ DOLGU SIKÇA SORULAN SORULAR

Estetik Diş Dolgusu Nasıl Yapılmaktadır?

Uzman diş hekimlerimiz tarafından ilk önce hasta muayene edilir. Gerekli teşhisler konulduktan sonra, dolgu yapılacak bölümler hekimlerimiz tarafından temizlenir. Yapılan tespit ve temizlikten sonra, uygun görülen yerlere diş dolgusu yapılır.

 

Diş Dolgusunda Önerilen Malzemeler Hangileridir?

Estetik diş dolgu yapılırken kullanılan malzemeler de önemli ölçüde önemlidir. Bu yüzden bizi tercih eden hastalarımıza önerdiğimiz diş dolgu malzemesi kompozit diş dolgusudur.

Telefon
WhatsApp