Konya Diş Beyazlatma & Fiyatları - Diş Temizletme

Konya Diş Beyazlatma & Fiyatları - Diş Temizletme

KONYA DİŞ BEYAZLATMA

Konya’da uzun yıllardır Diş Beyazlatma (diş temizletme) hizmetlerimizle dişlerinin görünüşünden memnun olmayan hastalarımıza hizmet vermekteyiz. Birçok insan gülüşünden memnun değildir, çünkü günlük yaşantımızda çay, kahve ve sigara alışkanlıklarımız ve daha birçok sebeplerden dolayı dişlerimizin rengi değiştirmektedir. Bu yüzden de dişlerin beyazlatılması ile ilgili olan çalışmalarımız kişinin gülüşü ile barışmasını sağlıyoruz ve kişiye özel birkaç ton lazerle açma avantajı sunarak daha estetik bir gülüş sağlamaktayız.

 

Dişleri beyazlatmak için 5 farklı yöntem bulunmaktadır:

  1. Kombine Diş Beyazlatma (Ev+Ofis Tipi Beyazlatma)
  2. Biyolojik Diş Beyazlatma (Klinik ortamında)
  3. Ev Tipi Diş Beyazlatma
  4. Tek Diş Beyazlatma (Dişin içini beyazlatma
  5. Ofis Tipi (Klinik ortamında )Diş Beyazlatma

Kombine tipi diş beyazlatma nasıl uygulanır?

Hem ofis hem de ev tipinin beraber uygulandığı diş beyazlatma tedavisidir. Ofis veya klinikte uygulandıktan sonra 2-3 gün ev tipi beyazlatma tedavisi ile işlem desteklenir.

 

Biyolojik diş beyazlatma nasıl uygulanır?

Hassasiyet oluşturma riski az olan tedavi yöntemidir.Dişlerde beyazlama sağlarken bir yandan da diş minesinde onarım yapan tedavidir.

 

Ev tipi diş beyazlatma yöntemi nasıl uygulanır?

Ağız içinden belirli bir  ölçü alınır ve kişiye özel beyazlatma plakları hazırlanır. Hazırladığımız bu plağın içine belirli bir miktarlarda dişleri beyazlatmak için beyazlatma jeli ( % 10–15 ‘lik karbamid peroksid) uygulanır.

Diş Hekimi Ali Ayrancı ile iletişime geçerek gülüş tasarımı, (diş beyazlatma, ofis tipi diş beyazlatma ve ev tipi diş beyazlatma) hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

DİŞ BEYAZLATMA SIKÇA SORULAN SORULAR

Tek Diş Beyazlatma (Içten Beyazlatma) Nasıl Uygulanır?

Kanal tedavisi sonrası renkleşmiş dişlere uygulanır. Dişte bulunan dolgu sökülür. Açılmış olan boşluğun içine beyazlatma jeli işlemi uygulanır. Sonra ise diş, geçici bir dolgu ile kapatma işlemi uygulanır.

 

Ofis Tipi Diş Beyazlatma Nasıl Uygulanır?

Diş kliniğimizde uygulanan diş beyazlatma yöntemidir. Zaman problemi olan kişilerimiz için uygun bir tedavi yöntemidir. Tedavi süresi diğer yöntemlere göre daha kısa sürer ve diğer tedavilerle aynı etkiyi taşır. Tarafımızca dişlerin üzerine sürülen beyazlatma jeli uygulanır ve UV ışını ya da lazer yardımıyla da aktif hale getirilir ve dişlerin beyazlama süresi ortalama 1 saat sürer.

 

Konya Diş Beyazlatma Fiyatları Ne Kadar?

Konya’da uzun yıllardır uyguladığımız diş beyazlatma tekniklerinin fiyatları değişkenlik göstermektedir. Diş beyazlatma fiyatlarını öğrenmek için hemen iletişime geçin.

Telefon
WhatsApp