Konya Zirkonyum Diş Kaplama & Fiyatları

Konya Zirkonyum Diş Kaplama & Fiyatları

Konya Zirkonyum Diş Kaplama

Zirkonyum diş kaplama, beyaz renkli ve tonlarında olduğundan dolayı ışığı alma ve yansıtma yapısı da tıpkı doğal diş gibidir.

Zirkonyum kaplama, estetik açıdan doğal dişe en yakın konumda olan tedavi çeşididir. Hem daha estetik gözükmesi açısından hem de günümüzce ışığı geçirgenliği mümkün olan zirkonyum dişler kullanılmaktadır. Özellikle yemek yeme ve içme basıncının daha düşük olabileceği ön dişlerde zirkonyum kaplamalar uygulamaktayız. Doku uyumlu olan zirkonyum kaplamalar, zamanla renk değiştirme gibi bir olumsuz durum oluşturmaz. Zirkonyum kaplamalar, diş bakımı özenle ve titizlikle yapıldığı takdirde uzun vadeli kullanma özelliğine sahiptir.

Hem ağız ve yüz güzellik uyumunu sağlayan dişlerin uzun süreli kullanımı hem de estetik anlamda kişiyi rahatsız etmeyecek şekilde tedavisini uyguluyoruz. Diş tedavisinde hastalara hem sağlam hem estetik diş imkanı sunmaktayız.

Konya Zirkonyum Diş Kaplama Fiyatları

Zirkonyum diş kaplama fiyatları bir takım değişiklikler göstermektedir. Bu değişiklikler hastadan hastaya olmakla birlikte, kullanılan tedavi sürecine göre de değişiklikler göstermektedir.

Daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Ali Ayrancı

Zirkonyum Diş Kaplama için Randevu Alın

RANDEVU AL