İmplant Hakkında Bilinmesi Gereken Önemli Bilgiler

Ağız bakımı ve diş sağlığı kişilerin tüm yaşantıları boyunca dikkat etmesi gereken ve son derece ufak bir sorunda dahi mutlaka alanında uzman bir hekime başvurulması gereken önemli bir konudur. Kişilerin dişlerinde çeşitli nedenlere bağlı olarak birçok sorun görülebilmekte ve bu sorunlar farklı tedaviler kullanılarak iyileştirilebilmektedir. İmplant tedavisi de bu sorunlardan biridir ve İmplant merkezimiz uzmanları tarafından en yenilikçi yaklaşımlar ile tedavi edilebilmektedir.

İmplant uygulaması, kişilerin problemli dişlerinin bulunduğu çene kemiğine yerleştirilecek protezlere destek vermek amacı ile yapılmakta olan kök diş uygulamalarıdır. İşlevini kaybetmiş ve görevini yapamayan dişlerin yerine yapılan implant tedavisi, alanında uzman hekimler tarafından yapıldığında uzun seneler boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. İmplant uygulamaları kısa bir süre içinde kişilerin ağız yapısı ile uyum sağlamakta ve iyileşme süresinin bitmesinin ardından ağrı oluşumu yaşanmamaktadır.

Konya İmplant merkezimizde hizmet veren uzmanlar, çene kemiğinden destek alarak yapılmakta ve çene içine protez takılarak tamamlanmaktadır. Tedavisi tamamlanan kişiler, tedaviyi yapan uzman hekimlerin önerilerini ve bakım yöntemlerini tam olarak uyguladığında, olumsuz herhangi bir sorun ile karşılaşmadan İmplantlarını kullanabilmektedir. İmplant tedavisi kişilere ilk etapta maliyetli bir uygulama gibi görünse bile, uzun vadede kişilerin herhangi bir kayıp yaşamadan tedaviden olumlu sonuçlar almasını sağlamaktadır.

İmplant Diş Fiyatları Nedir?

İmplant diş tedavisi, sallanan dişleri bulunan kişilere, sallanan dişleri bulunan kişilere ve eksik dişleri bulunan kişilere uygulanabilecek bir tedavi şeklidir. Alanında uzman hekimler ve donanımlı ekipmanlar ile hizmet veren implant merkezimizde yapılan tedaviler, kişilerin sağlıksız bir ağız yapısından kurtularak, estetik ve sağlıklı bir ağız yapısına kavuşmasını sağlamaktadır. İmplant tedavisi fiyatları kişilere uygulanacak ekstra tedaviler göz önüne alınarak belirlenmektedir. Bu nedenle bu tedavi için net bir fiyat belirtmek pek mümkün değildir ve fiyatları belirlemek için çeşitli muayenelerden geçmek gerekmektedir. Fakat implant tedavisi yapılacak diş sayısı, uygulamada kullanılacak malzemelerin kalitesi, ekstra tedavi gerekip gerekmediği ve destekli protezler gibi etkenler İmplant diş fiyatlarının belirlenmesinde büyük bir rol oynamaktadır.

 

blank